ANKARA VETERİNER

Hayatı kaliteli yaşamak, sağlıklı ve uzun bir ömür kazanmak için sağlığımıza önem veririz. Herhangi bir hastalık veya acil bir durumda hastanelerin nerede olduğunu ve nasıl ulaşabileceğimizi biliriz. Bu uzun yaşam maratonunda hayatımıza anlam katan, doğanın bize emaneti olan can dostlarımızın da aynı hassasiyete ihtiyacı var. Artık, www.kimyaparki.com sayesinde evcil hayvanlarınızı, güvenle teslim edebileceğiniz veteriner hizmerlerine ulaşabileceksiniz. Nasıl kendi doktorunuzu seçme ve araştırma hakkınız varsa artık evcil hayvanınız içinde veteriner ve klinik araştırma imkanınız o kadar kolay.

Veteriner ve hayvan kategorilerinden araştırma yapıp, hizmet sunan kliniklerin kendi sitelerini gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede tercih yapmanız hem kolaylaşır, hem de doğru uzmanlara ulaşma şansınız artar. Araştırma ve sorgulama imkanınız arttığı için fiyatlandırma konusunda da bilginiz olur ve ortalama fiyatlandırmayı kolaylıkla öğrenirsiniz.

ANKARA VETERİNER HİZMETLERİ

Evcil hayvanınızın özel bir hastalığı olabilir. Buna uygun klinik ve veteriner hekimleri hayvan ve uzman kategorilerinden bulabilirsiniz. Acil bir durumda www.kimyaparki.com ‘dan en yakın hizmeti alabileceğiniz veterineri görebilirsiniz. Ayrıca gittiğiniz kliniklerden memnun olup, olmadığınızı yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz. Yorumlar sayesinde o klinik ve veterinerler hakkında hizmet almadan önce bilgi sahibi olursunuz. Kategorilerden ulaşacağınız veterinerlerin, resmi sitelerinden de hangi hizmetleri sunduklarını görebilirsiniz. Aşılama, cerrahi operasyonlar, röntgen, fizik tedavi, deri ve iç hastalıkları vb. birçok konuda bilgi edinebilirsiniz. Nöbetçi veterinerleri ve çalışma saatlerini de sitemizden görebilirsiniz. Bunun haricinde hayvanlarla ilgili merak ettikleriniz, aklınıza takılan sorular veya evcil hayvanınızın psikolojik sorunlarıyla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ambulans hizmetlerinin hangi koşullarda ve ücretlerde olduğuna da ulaşabilirsiniz.

ANKARA VETERİNER EĞİTİMLERİ

Genellikle evcil hayvanlarınızın sağlığı konusunda ki en büyük endişelerinizden biri de onu emanet edeceğiniz veterinerin eğitim düzeyi ve alanındaki geçmiş başarısı olmaktadır. Yine www.kimyaparki.com sitemizden ulaşabileceğiniz veteriner kliniklerinin profillerinde eğitim düzeyi ve geçmiş kariyerlerini görebilirsiniz. Bu konuda bir eksiklik varsa iletişim kısmından bilgi edinebilirsiniz. Sitemizin de etik ve ahlaki değerleri ve evcil hayvanlara verdiği önem  bakımından hizmet aldıktan sonra yaşadığınız herhangi bir sorunu bize bildirmenizi önemle rica ederiz.