Ankara Ev Taşıma

Özellikle kirada oturan insanların en büyük dertlerinden biri sürekli yeni ev bulmak ve bu eve taşınmaktır. Taşınmak profesyonel ellerce yapılmadığı sürece gerçekten büyük külfet ve maddi zarar yaratabiliyor. Ev taşıma işlemi oldukça titizlik gerektiren bir işlem olmasının dışında taşıma sonrası garantisi de taşımacılık şirketi seçiminde ön planda olması gerekir.

Ev Taşımasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev taşıma sırasında uyulması gereken belli başlı kurallar vardır, bu kuralların üstüne bizler bu işlemin kalitesini arttırmak amacıyla yeni kurallar ve stratejiler geliştirmiş bulunmaktayız. Ev taşıma işleminde mal sahibinin özellikle canını sıkan şey eşyaların zarar görmesidir. Zarar görme riskine karşı hassas ürünler profesyonel çalışanlarımız tarafından tek tek paketlenmektedir.

Özel olarak paketlenen ve ya kutulanan eşyalar şunlardır:

  • Oturma grupları, koltuklar, yatak başlıkları
  • Ahşap mobilyalar
  • Cam süs eşyaları, cam avizeler, cam mutfak eşyaları
  • Halılar
  • Beyaz eşyalar

 

Tüm bunların yanı sıra sırasında eğer talep edilirse ev taşıma sürecinde sizler için önemli diğer eşya ve ürün grupları da özel olarak paketlenip, hassas taşıma grubuna eklenebilir.

Taşınmanın Karmaşasından Uzaklaşın

Ev taşıma gerçekten oldukça karmaşık ve zorlayıcı bir süreçtir, tüm bu karmaşıklığı aşmak için oldukça programlı ve koordine bir şekilde çalışmak gerekir. Bünyemizde bulunan her çalışanımız bu planlı ve koordine işleme uygun çalışmaktadır. Özellikle taşınma ardından oluşacak karışıklığı minimuma indirmek için taşınan eşyalar imtina ile gerekli odalara yani ait olduğu yerlere taşınır.

Dışarıdan tespit edilemeyen kolili eşyalar ise ev taşıma öncesinde kutulanırken işaretlenir ve sonrasında ona göre yerleştirilir. Ev sahibinin tek yapacağı ise karışıklık olmadan her odanın kendisine ait olan eşyasını kutudan çıkarıp yerleştirmektir.

Zaman Herkes İçin Önemli

Zaman konusu bir taşınma sürecinde en göz korkutucu şeydir. Ev taşıma eğer profesyonel ellerce yapılmazsa bazen üç gün hatta bazen bir hafta zaman bile alabilir. Bunun önüne geçmek ise taşıma sürecindeki çalışanlara düşmektedir. Tıpkı şirketimizin deneyimli elemanlarının ev taşıma sürecinde olacağı gibi, taşımacıların; nereden başlayacaklarını bilmeleri, sökme-takma-monte işlerinde tecrübeli olmaları gerekmektedir. Bu tip faktörler ev taşıma süreçlerini oldukça kısaltmaktadır.